Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2742
Stary 16.08.2016, 11:37
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Odezwą się dopiero wtedy, kiedy ktoś będzie próbował robić coś przeciwko nim. Nowy właściciel pewnie obiecał im 1-2 stołki w zarządzie + zapewne kilka inny przywilejów, o których może nigdy się nie dowiemy. Jak nie spełni obietnic, to będziesz miał protest i oświadczenie co 25 minut. Zobaczysz.

SKWK nie obchodzi Wielka Wisła, tylko Wielkie SKWK.
Dokładnie tak, a dramat się rozegra po sezonie.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!