Revolver napisał(a):

Odezwą się dopiero wtedy, kiedy ktoś będzie próbował robić coś przeciwko nim. Nowy właściciel pewnie obiecał im 1-2 stołki w zarządzie + zapewne kilka inny przywilejów, o których może nigdy się nie dowiemy. Jak nie spełni obietnic, to będziesz miał protest i oświadczenie co 25 minut. Zobaczysz.
SKWK nie obchodzi Wielka Wisła, tylko Wielkie SKWK.
|
Dokładnie tak, a dramat się rozegra po sezonie.