tomasz_19 napisał(a):

|
nowy wiceprezes Wisły jest/był dyrektorem generalnym jakiejś firmy działającej w branży chemicznej... oby z tego jakiś kwas nie wyszedł tudzież zasada...
|
Kwas czy zasadę można jeszcze przełknąć/przeżyć. Gorzej, jak będzie elektronem krążącym wokół jądra.