Cytat:
|
Wszędzie szukasz zaczepki, prowokujesz i obrażasz bo ktoś ośmielił się mieć inne zdanie niż ty. Tak uważam że zgoda z Ruchem jest dla Wisły długoterminowo bardzo dobra nawet za cenę tego co jet teraz na C. Tak mam inne zdanie niż ty.
|
Nie obrażam dlatego, że masz inne zdanie. Po prostu w trójkę uprawiacie sharkową propagandę i proponujecie inne wersje wydarzeń niż faktyczne.
Cytat:
|
Co do twojej teorii że Meresiński to człowiek WS to nawet nie komentuje.
|
Mojej przepraszam co?
Cytat:
Przedstawiciele kibiców Białej Gwiazdy spotkali się dzisiaj z właścicielami Naszego Klubu.
Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Nowi właściciele okazali się ludźmi rozumiejącymi kibicowskie realia, co z pewnością gwarantuje udany początek współpracy.
Jednocześnie zapewniono nas, że klub znajduje się w dobrych rękach, a o jego przyszłość możemy być spokojni.
Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie owocna, a Wisła stanie na nogi zarówno pod względem sportowym jak i marketingowym. Odnośnie ostatniej kwestii to my powinniśmy pomóc klubowi kupując bilety na najbliższy mecz z Ruchem Chorzów.
|
Tą "teorią" tylko potwierdzasz, że moja ocena Twojej osoby to nie była obraza, lecz stwierdzenie faktu.