Wyświetl pojedynczy post
Raf 66
Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2734
Stary 16.08.2016, 11:17
Gdyby nawet ktoś normalny chciał odkupić od meresia Wisłe - pierwsi zaprotestują decyzyjni.
Z kolarzem się dogadają (dogadali ?) , a taki np Włodarski z pewnością nie pójdzie na układy z nimi.
No i koło się nam zamyka... .
Ostatnio edytowane przez Raf 66 : 16.08.2016 o godz. 11:20.