|
Gdyby nawet ktoś normalny chciał odkupić od meresia Wisłe - pierwsi zaprotestują decyzyjni.
Z kolarzem się dogadają (dogadali ?) , a taki np Włodarski z pewnością nie pójdzie na układy z nimi.
No i koło się nam zamyka... .
Ostatnio edytowane przez Raf 66 : 16.08.2016 o godz. 11:20.
|