Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 16.08.2016, 09:07
Nic nowego nie napisze. Mecz jak kazdy inny za Wdowczyka(oprocz meczu z Jaga i Leczna z tamtego sezonu, Jaga caly mecz w oslabieniu, Leczna grala autobusem we wlasnym polu karnym) czyli chybil-trafil. Tymrazem my strzelilismy mniej, choc moglismy strzelic wiecej. Bez zmian, nijaka gra w obronie. W ofensywie zabraklo szczescia i niechetnie to przyznaje ale chyba i kogos ala Wolski.
Odpowiedz cytując