Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2727
Stary 16.08.2016, 08:57
Alma za chwile zbankrutuje i zostanie zlicytowana. Będąc Mazgajem, mając oferte "nie do odrzucenia" kupuje klub i licytuje go Z deszczu pod rynnę.
Co do reszty krakowskiej inteligencji i bożyszczy kibiców - wystarczy by taki pan Włodarski usłyszał o historii pana Wawro (naliczanko) i nie sądze by w ogóle miał ochotę na dotykanie klubu patykiem.
Wizerunek klubu to nie tylko zachowanie właściciela. Nie tylko.
E: silver -takie tam legendy osiedlowe.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 16.08.2016 o godz. 09:06.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno