Wyświetl pojedynczy post
Baryl
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2723
Stary 16.08.2016, 07:15
Jak już ma być chłop od pizzy to ja głosuję na Darka P. ze znanej krakowskiej sieci. Dyrektor-s....iel, profesjonalista w swoim fachu. Po jednej wycieczce na dywanik piłkarze zamiast brać kasę jeszcze by dopłacali i się z tego cieszyli.



Nie wierzę co się dzieje z tym klubem. Nie mogę się doczekać aż za jakieś 5-10 lat ktoś opisze starannie wszystkie kulisy w jakiejś książce. Przecież to jest jakiś wał stulecia w polskiej piłce- a przynajmniej degrengolada stulecia.
Ostatnio edytowane przez Baryl : 16.08.2016 o godz. 07:17.
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix