Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 16.08.2016, 01:15
Nie wyobrażam sobie żebyśmy mogli 5 mecz przegrać!!! Trzeba zapierniczać od 1 do 90 min z Koroną.
4-5-1 aż się prosi, bo nasz środek nie istnieje.

Miśkiewicz,
Jović, Głowa, Guzmics, Sadlok
Bartosz, Mączyński, Cywka, Małecki
Brlek
Drzazga

Sadlok musi wrócić na lewą, bo Pietrzak ani Mójta nie dają rady( są za słabi)
Na skrzydle Bartosz na pewno więcej zrobi od Bogusia
Cywka w środku zamiast Popovicia, bo ten koleś już mnie tak irytuje, że szkoda gadać, Cywka przynajmniej zapierdala, chociaż też zawalił nie jeden mecz!
Brleka spróbować na ofensywnym, zawsze może coś tam zagra do przodu.
Drzazga o wiele lepiej gra od drewnianego Ondraska, który napastnikiem jest marnym!!!!!
Mam nadzieję, że wrócą Jović i Guzmics. Jeśli nie to Bartosz i Uryga, a na skrzydle Boguś.
Popović jakby mógł to by cholował piłke 90 min, a i tak nic z tego nie wynika. On jest taki nijaki. Jego sposób poruszania się po boisku mnie śmieszy. Sił mu starcza na jakieś 60 min.
Czarek Wilk to nakrywał czapką Popovicia i (trzeba to niestety przyznać) Krzysia Mączyńskiego!!!
Ostatnio edytowane przez Davss875 : 16.08.2016 o godz. 01:22.
Odpowiedz cytując