LucjuszWielki napisał(a):

|
Wygląda na to, że rachunki opłaciłeś w piątek :/
|
Tak, na tej poczcie w siłowni Miska skacząc na jednej nodze i grając na akordeonie 13-stą symfonię Beethovena.
Cytat:
|
Nie tylko z mojej ręki zostałeś obśmiany za pogląd iż Cupiał przez Miska zrezygnował z Wisły ....
|
Gdzie taki pogląd wygłosiłem? Tak, smiech na sali. Aczkolwiek kibicom Wisły dziś nie jest do śmiechu.
Cytat:
Poza tym gdzie widzisz agresję mitomanie?
|
Hmm, na przykład tam gdzie ty "tępienie?.

Ale jak się ma takich idoli jak Misiek, nic dziwnego, że traci się kontakt z rzeczywistością.
Brakowało mi tego forum , naprawdę
