Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2710
Stary 15.08.2016, 23:02
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że rachunki opłaciłeś w piątek :/
Tak, na tej poczcie w siłowni Miska skacząc na jednej nodze i grając na akordeonie 13-stą symfonię Beethovena.

Cytat:
Nie tylko z mojej ręki zostałeś obśmiany za pogląd iż Cupiał przez Miska zrezygnował z Wisły ....
Gdzie taki pogląd wygłosiłem? Tak, smiech na sali. Aczkolwiek kibicom Wisły dziś nie jest do śmiechu.

Cytat:
Poza tym gdzie widzisz agresję mitomanie?
Hmm, na przykład tam gdzie ty "tępienie?. Ale jak się ma takich idoli jak Misiek, nic dziwnego, że traci się kontakt z rzeczywistością.

Brakowało mi tego forum , naprawdę
Ostatnio edytowane przez Markus : 15.08.2016 o godz. 23:06.