Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2708
Stary 15.08.2016, 22:39
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że rachunki opłaciłeś w piątek :/


Chłopie Misiek nie jest JEDEN, więc po co bzdety wypisujesz? Piszesz o siłowni to ci odpowiadam frustracie, nawet taki Misiek biznes rozkręcił a ty dalej opłaty robisz na poczcie ehhhhh

Nie tylko z mojej ręki zostałeś obśmiany za pogląd iż Cupiał przez Miska zrezygnował z Wisły .... SMIECH NA SALI, przecząc temu uznałeś, że go bronię i nie wiem po kiego zaczales dopytywac o silownie

Napisz do framata to sobie pogadacie jak kłaść płytki na mokrym podłożu...

Poza tym gdzie widzisz agresję mitomanie?


PS. Plotki o Skrobowskim też są dobre, tak samo prawdopodobne jak odbicie przez Cupiała D
A możecie się spotakać u miśka na siłce i sobie wyjaśnić te pare spraw