|
[QUOTE nowych właścicieli jest Pan Jerzy Mazgaj główny udziałowiec Alma market, Krakchemia S.A oraz innych spółek zależnych i pomimo tego że jest faktycznie zainteresowany przejęciem części udziałów to ..... nie ma z kim rozmawiać. Przykre ale prawdziwe.] [/QUOTE]
Powiedzmy sobie szczerze do czasu konferencji prasowej nowego właściciela tak na prawdę nie ma a co już pisać w temacie. Zwyczajnie wróżenie z fusów. Moim zdaniem Wisła w tej chwili potrzebuje spokoju organizacyjnego i transferów (wzmocnień). Sprzedaż klubu przez Meresińskiego da podstawy jeszcze większe do tego aby twierdzić, że Telefonika z premedytacją sprzedała ten klub gościowi, który niczego nie gwarantował.
|