|
Kocie. Ja bym tam wolał "zmiażdżyć" swoje Ego, że mam rację. Co więcej, na kolanach wolałbym przeprosić, że się myliłem co przyszłości Naszej Wisły.....Nie odbieraj tego, jako osobisty atak, ale jak tak czytam niektóre wpisy, to mam wrażenie,że niektórzy mają satysfakcję, że się nie mylą...A tak bym chciał,żebyś nie miał racji........
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
|