Ogryzek napisał(a):

To znaczy o Jadze też będziemy sobie tam pisać? A może o ŁKS czy Legii też, wszak też kiedyś byli naszymi zgodami?
|
Tak, byli kiedyś naszymi zgodami? Byli. Czyli jeden temat w zupełności wystarcza a nie sto nowych tematów, każdy oddzielny założony dla obecnej zgody, układu a inne znowu dla historycznych.
Po co wprowadzać chaos i zamęt?
Jeden temat według mnie jest optymalny, ponieważ zawiera wszystko.