Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3638
Stary 15.08.2016, 20:03
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To znaczy o Jadze też będziemy sobie tam pisać? A może o ŁKS czy Legii też, wszak też kiedyś byli naszymi zgodami?
Tak, byli kiedyś naszymi zgodami? Byli. Czyli jeden temat w zupełności wystarcza a nie sto nowych tematów, każdy oddzielny założony dla obecnej zgody, układu a inne znowu dla historycznych.

Po co wprowadzać chaos i zamęt?

Jeden temat według mnie jest optymalny, ponieważ zawiera wszystko.
Ostatnio edytowane przez heoij : 15.08.2016 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując