Jam55 napisał(a):

|
A skad wiadomo ze pan Meresinski z tych pieniedzy z dnia meczowego bedzie placil przyslowiowej pani Stasi? Po przekretach ktore spowodowaly jego skazanie oraz przewaly z vatem jestem raczej malo optymistycznie nastawiony do wyplat dla pracownikow klubu.
|
powiem więcej.im szybciej zobaczy że nic tu nie ma tym szybciej nas od siebie uwolni.