mitmichael napisał(a):

|
O tym własnie wspominał Mateusz Borek w ostatniej swojej wypowiedzi dla przegladu sportowego. Podobno chodzi m.in o wlasciciela Tigera, Blacka i Frugo, ktory kilka razy juz rozmawial z Cupialem o Wisle.
|
"dziennikarstwo" po polsku - strona pierdół napisanych na podstawie jednego zdania Borka. oczywiście zero konkretów udowadniających, że piszący naprawdę cokolwiek wie.