whitestar1990 napisał(a):

|
Panowie, wyobraźcie sobie że nie miałem wcześniej czasu na wymianę. Dodatkowo nie można zrobić tego przez internet, niestety. Fajnie że macie dużo wolnego czasu, mało obowiązków żeby wyskoczyć kiedykolwiek tylko w celu zakupu biletu/podobne. Zazdroszczę
|
Bez przesady, jak idziesz do roboty na 18 przykładowo to nie mozesz sobie wyjsc 2-2.5 godziny wczesniej zeby bilet kupic? w ciagu tygodnia tyle kolejek nie ma wiec długo bys nie czekał. No ale jak Ty musisz wyjsc 30 minut przed robotą to cierp i stoj sobie dalej.