A może to wszystko jest ukartowane? Meresiński jest słupem tego/tych tajemniczych inwestorów, którym być może Cupiał/TF nie chcieli sprzedać klubu, więc teraz wszystko wydaje się proste. Mereś nie wydala, to przejmują klub i wchodzą z grubej pompy. Miejmy nadzieję, że nie jest to Misiek
