Chwala mitycznemu inwestorowi

Ale czy ten inwestor jest. Nie mowie ze go nie ma ale tyle informacji ostatnio, ze watpie w nie.
Chcoiaz z drugiej strony informacja, ze BC chce odkupic Wisle moze byc "prawie" prawdziwa bo chce kupic ale nie BC. Pozostaje meic nadzieje ze cos sie zmieni i nie bedzie za rok I lub IV ligi