Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.08.2016, 16:16
Revenge napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za oświecenie. Niestety za mną przemawia jakość reportażu i newsów a nie założenie forum, co może zrobić dosłownie każdy
Chodzilo mi bardziej o to okreslenie "jakis Miga" jak gdyby typ byl totalnie nikim.