Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2645
Stary 15.08.2016, 15:28
IV liga to całkowity upadek piłki na Wiśle. Nigdy nie byliśmy niżej niż w dawnej 2 lidze. Szanse że tego unikniemy wydają sie niewielkie. Meresiński to typowy kombinator, kretacz i oszust, na dodatek gołodupiec, ktory bedzie chciał wyciągnąć co tylko sie da i zwinąć biznes. Na gre na naszym stadionie, jakby sie spełnił najgorszy scenariusz też nas nie bedzie stać, bo miasto nie ma zamiaru dokładać do klubu. Nadzieja że pojawi sie jakiś potencjalny kupiec też nie są wielkie, bardziej byłbym skłonny wierzyć, że BC odzyska Wisłe. Bedąc w ekstraklasie średniakiem można liczyć na 7,5 mln od tv, drugie tyle z dnia meczowego przy frekwencji 10000, oraz około 5 mln od sponsorow czy sprzedaży pamiątek. Tak wiec budżet 20 mln by sie bilansował. Do tego potrzeba znacznej redukcji kosztow (pensje) i mądrego zarządzania (akademia, skauting). Tylko czy to gwarantuje JM, niestety ale nic na to nie wskazuje