Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2639
Stary 15.08.2016, 15:18
To jak juz jesteśmy przy @AKlembie, to napisał dziś, że słyszał rownież o jednym inwestorze. Więcej nie moze pisać, a rozmowy z nim podobno trwają. To a propos tych dwóch inwestorów, o których pisał Borek, ze mieliby przejąć Wisle od JM.

Tez tak myśle, ze to dobry moment do przejęcia klubu. Wewnętrznie wszystko spłacone, cena będzie bardzo niska. Jak ktos chce sie pobawić w klub to tylko brać teraz.