Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2633
Stary 15.08.2016, 14:49
GregorTS napisał(a):Wyświetl post
Vinci ma 100% racji. Jesli trybuny nie skomentwoaly tego burdelu w zaden sposob wiadomo juz komu na nim zalezy. Tak to jest jak sie toleruje "pozdrowienai do wiezienia" to ma sie potem wiezienie na trybunach...a jak sie okazuje i w posiadaniu klubu. Czeka nas teraz placz i zgrzytanie zebami. Im wczesniej cicha wiekszosc zacznie sabotowac to co sie dzieje zklubem tym lepiej, inaczej mafia bedzie miec legitymacje do robienia sobie z naszego klubu wlasnego podworka.
Dokładnie tak. Podpisuję się pod tym w 100 %. Wolę degradacji do IV ligi i odbudowy wielkiej Wisły, niż płacenie na gościa, który ma dramatycznie poważne kłopoty z prawem. Nigdy w życiu nie zapłacę ani złotówki na to bagno, w którym jesteśmy. I liczę na to, że większość, na czas gdy JM będzie właścicielem, po prostu przestanie chodzić na mecze. Frekwencja musi być jak najmniejsza - trzeba w ten choćby sposób zaprotestować!
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!