Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
whitestar1990
Member
Od: 08.2015
Offline
#
12462
15.08.2016, 13:59
Pod kasami 16:45, kolejka do Reymonta. Wymiana vouchera na karnet. Udało się bokiem, zajęło to 1h.
Sodoma i gomora. Kupowanie po kilka biletów na dowody, po 10 minut przy okienku. Przepychanki i tak dalej. Żenada.
whitestar1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do whitestar1990
Znajdź inne posty napisane przez whitestar1990