Revenge napisał(a):

1. W Krakowie już nie ma dobrych dziennikarzy sportowych. Pozostali mitomani a narodzili się ludzie, bez kontaktów, którzy by błysnąć muszą coś sami wymyślić. Widać to choćby po braku fajnych wywiadów jakie jeszcze 4-5 lat temu mogliśmy ujrzeć na łamach PS, GK. Obecny poziom dziennikarstwa sportowego przypomina poziom TVN 24. Coś z prawdy w newsie jest, ale ogólnie przekręcone.
Jest jakiś Miga, z którym nikt nie chce rozmawiać, facet wymyśla newsy na poczekaniu, żeby je zaraz odwołać.
Wojtowicz, który kopiuje co inni napiszą. Z całym szacunkiem, ale Pan Niemiec też dołączył do szamanów polskiego dziennikarstwa sportowego.
|
LoL jest jakis Miga .... piszesz na forum portalu zalozonego przez tego "jakiegos Mige" jakies 18 lat temu.