Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 15.08.2016, 13:31
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze widok Głowackiego, który zaraz po bramce robi solidny o....... któremuś z naszych, mimo że chwilę wcześniej sam brał udział w tym cyrku.
Ondraska. Też na to zwróciłem uwagę. Nie wiem, czy to wina spadających z wiekiem możliwości, czy rosnącego z wiekiem ego, ale Głowa (którego mimo wszystko uwielbiam) często opieprza innych chociaż sam coś zawalił.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując