wolfu napisał(a):

|
Jeszcze widok Głowackiego, który zaraz po bramce robi solidny o....... któremuś z naszych, mimo że chwilę wcześniej sam brał udział w tym cyrku.
|
Ondraska. Też na to zwróciłem uwagę. Nie wiem, czy to wina spadających z wiekiem możliwości, czy rosnącego z wiekiem ego, ale Głowa (którego mimo wszystko uwielbiam) często opieprza innych chociaż sam coś zawalił.