Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 15.08.2016, 13:19
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem to wina trenera
Wina trenera? Wina jest tylko i wyłącznie po stronie pseudo-gwiazdeczek, które mają ewidentnie w dupie, czy mecz zakończą wygraną czy porażką.

Pięciu chłopa stoi jak kłody i cierpliwie obserwuje, jak niebiescy kopią Miśkiewicza. Jeszcze widok Głowackiego, który zaraz po bramce robi solidny o....... któremuś z naszych, mimo że chwilę wcześniej sam brał udział w tym cyrku. Pogratulować. Ale po meczu wystarczy wyrecytować wykutą regułkę, że "nie wiemy co się z nami dzieje, stracona bramka podcina nam skrzydła" i spokój do następnego meczu. Tragedia.

Odpowiedz cytując