Temat
:
[V KOLEJKA] WISŁA Kraków - Ruch Chorzów, 14 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
Od: 04.2015
Skąd: Daleko
Offline
#
62
15.08.2016, 10:20
Moim zdaniem to wina trenera co chwilę zmienia ustawienie raz 3-5-2 a innym razem 4-4-2, a nie mamy słabych zawodników tylko DW przetrenował ich, bo wiosną przyszedł na gotowe, wystarczyło chłopaków zmotywować i wygrywali
TYLKO Wisła
Patrvk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Patrvk
Znajdź inne posty napisane przez Patrvk