Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 15.08.2016, 10:20
Moim zdaniem to wina trenera co chwilę zmienia ustawienie raz 3-5-2 a innym razem 4-4-2, a nie mamy słabych zawodników tylko DW przetrenował ich, bo wiosną przyszedł na gotowe, wystarczyło chłopaków zmotywować i wygrywali
TYLKO Wisła
Odpowiedz cytując