|
Ja podobnie na mafijne mecze chodzic nie zamiarzam. Jak rzucali pirotechnika we wlasnych kibicow to mnie nazywaliscie trollem . Kto mial racje teraz? Gdzie idealy? To co sie dzieje na Wisle to jest dramat...
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
|