Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2219
Stary 15.08.2016, 08:59
Boguś zrobił dla nas coś wspaniałego.
Jednak nie zrozumiem nigdy dlaczego sprzedaż klubu wyglądała w ten sposób.
Skoro TF pozbywała się klubu to mogła to rozegrać w inny sposób.
Wystarczył w czerwcu wydać oświadczenie o podniesieniu kapitału zakładowego, anulowaniu/uregulowaniu wszystkich długów.
Nie wierzę że takie info nie spowodowało by przyjścia ciekawych inwestorów do klubu.
Ta sprzedaż JM jest strasznie dziwna... Niestety Boguś wpuścił za mury Wisły konia trojańskiego i teraz pozostaje tylko czekać i starać się być dobrej myśli...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując