Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2599
Stary 15.08.2016, 08:56
Jak klub wyskoczył z tym twittem że będzie 5 transferów z czego jeden w ,najbliższych dniach' to opcje były dwie:
Albo Mereś jest totalnym kozakiem i ma wszystko dogadane i dopięte, albo jest totalnym kretynem bo takie rzeczy lubią ciszę, a w razie niepowodzenia (bo nawet sprawy dogadane z pozoru na 200% potrafią się posypać na ostatniej prostej) będzie to zarówno w okół niego jego jak i całego klubu budowało fatalną atmosferę.
Wychodzi na to drugie. Niestety sytuacja jest nieciekawa i to wielowarstwowo. Generalnie sam spadek nawet do najniższej ligi to żaden wstyd, tam też będą biegać piłkarze po murawie i też będzie można przychodzić na trybuny. Ba, nawet i z takiego klubu można być dumnym! Zwykła rzecz, nie każdy gra w eklapie... ale mimo wszystko, po takim 'resecie' kibice chcieliby mieć nowe nadzieje na odbudowę klubu, widzieć światełko w tunelu, ja jednak, jeżeli decyzność przejdzie w ręce skwk tego światełka nie widzę. Popadniemy w marazm na wiele, wiele lat...
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"