YakuzaOyabun napisał(a):

|
Mafia nie będzie mi mówić z kim mam zgodę... jak sobie zawłaszyli klub to niech sami na pustym stadionie siedzą...
|
O i żydek się pojawił. No coraz lepiej w tym temacie
SKWK i WSH pewnie zmusiły Cupiała żeby sprzedał Wisłę JM. Coraz lepsze teorie. Miejcie pretensje do Cupiała że nas tak potraktował na koniec...