Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.08.2016, 08:44
Raf 66 napisał(a):Wyświetl post
Człowieku - nie widzisz związku ?!
Byłeś ostatnio w klubie w normalny, zwykły dzień ? Nie sądzę. Wiedz więc, że "trybuny o które się martwimy" , w Wiśle mają swoje gniazdo.
Trzymają łapę na wszystkim, nie zdajesz sobie nawet z tego sprawy. I co - ktoś ma tam przyjść zapewnić płynność finansową ?
Wszedłbyś ? Ja nie.
No tak poziom drużyny i sytuacja w klubie to wina SKWK i WSH. Ludzie ....a dajcie sobie już spokój ze sraniem we własne gniazdo i pisaniem, że nie przyjdziecie na mecz bo to lub tamto. Weźcie sobie do serca pewną zwrotke w naszym hymnie,który tak ochoczo śpiewacie. Jest chujowo i każdy o tym wie, ale po co dalej to drążyć ?