Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2594
Stary 15.08.2016, 08:28
Miałem okazje porozmawiać z jednym z dziennikarzy realizującym wczoraj mecz (nieistotne którym) i powiem krótko i moze niezbyt odkrywczo - z nasza Wisła jest bardzo złe. Kto jak kto, ale oni informacje maja na pewno dobre. A Citko w Krakowie juz sie raczej nie pojawi. Kumate info pojawiające sie na TT o jego następcy jest prawdziwe.
Ostatnio edytowane przez pomeran : 15.08.2016 o godz. 08:32.