Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 15.08.2016, 08:24
fan1906 napisał(a):Wyświetl post
To co klub ma zatrudnić 100 kasjerek na 2 h aby WAS obsłużyć. Taki szybki numerek aby WAS obsłużyć
Nie, to oni powinni nająć do pracy służących, którzy pojadą im po bilety i łaskawie uproszą klub, aby raczył od nich odebrać pieniądze za bilety i łaskawie wpuścił ich na trybuny w dniu spotkania.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując