Jak to było ? Cała Wisła ZAWSZE razem ?. WIERNOŚĆ ? Tyle zawsze mieliście do powiedzenia, bednarze ,race ,bojkoty, protesty , fancluby.. Dzielenie na lepszych , gorszych, januszy, pikników, kumatych.

. Gdzie jesteście jak Wisła upada ?. SUKCESY W DUPACH POPRZEWRACAŁY. Meresiński ,Citko. Wyłazić z nory albo spierrrr...