domin_czyzyny napisał(a):

|
Każdy z nas ma nadzienę na powrót normalności do sfery sportowo-organizacyjnej oraz kibicowskiej...
|
Jezeli Citko rzeczywiscie spokowal swoje rzeczy to jest juz bardzo zle.
Jest bardzo zle bo czlowiek bedacy najblizej Meresinskiego i ktory, z definicji, powinien mu najbardziej ufac i miec najlepsze rozeznanie w sytuacji, mozliwosciach i planach nowego wlasciciela doszedl do wniosku ze czas na ewakuacje z tego okretu.
Nadzieje mozna miec ale kazda racjonalna nadzieja musi miec fundamenty. Inaczej jest iluzja, oklamywaniem samego siebie i zaklamywaniem rzeczywistosci. W obecnej sytuacji, racjonalnie myslacy czlowiek bedzie mial problem zeby miec nadzieje oparta na racjonalnych przeslankach. Z kazdym dniem pograzamy sie w coraz wieksze bagno; z kazdym dniem sytuacja wyglada gorzej pod wzgledem sportowym i organizacyjnym. Jestemy na rowni pochylej w kierunku 1. ligi.
I powiem Was cos, obawiam sie ze w obecnej sytuacji organizacyjno-sportowo-finansowej nawet 1. liga to za wysokie progi (pod kazdym wzgledem).