Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2591
Stary 15.08.2016, 04:18
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Każdy z nas ma nadzienę na powrót normalności do sfery sportowo-organizacyjnej oraz kibicowskiej...
Jezeli Citko rzeczywiscie spokowal swoje rzeczy to jest juz bardzo zle.

Jest bardzo zle bo czlowiek bedacy najblizej Meresinskiego i ktory, z definicji, powinien mu najbardziej ufac i miec najlepsze rozeznanie w sytuacji, mozliwosciach i planach nowego wlasciciela doszedl do wniosku ze czas na ewakuacje z tego okretu.

Nadzieje mozna miec ale kazda racjonalna nadzieja musi miec fundamenty. Inaczej jest iluzja, oklamywaniem samego siebie i zaklamywaniem rzeczywistosci. W obecnej sytuacji, racjonalnie myslacy czlowiek bedzie mial problem zeby miec nadzieje oparta na racjonalnych przeslankach. Z kazdym dniem pograzamy sie w coraz wieksze bagno; z kazdym dniem sytuacja wyglada gorzej pod wzgledem sportowym i organizacyjnym. Jestemy na rowni pochylej w kierunku 1. ligi.

I powiem Was cos, obawiam sie ze w obecnej sytuacji organizacyjno-sportowo-finansowej nawet 1. liga to za wysokie progi (pod kazdym wzgledem).
Ostatnio edytowane przez RAF : 15.08.2016 o godz. 04:34.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....