Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 15.08.2016, 02:55
Przegraliśmy ten mecz na boiskiu, kibicowsko i organizacyjnie. Rozumiem to, co pisze Fialo o lzach, bo mialem dokladnie tak samo.

Kocham Wisłę, kocham ją od 18 lat, a więc miłością dojrzałą, wybaczającą (jak i ona mnie, przecież zawsze jest). Jednak to, co dzisiaj zobaczyłem, uświadomiło mi, że nasz klub musi zlecieć z najwyższej klasy rozgrywkowej. Nie działa już zupełnie nic, a w dodatku za sterem zasiadł nieprzyjemny szaleniec.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując