|
Przestańcie martwić się trybunami. Tam patologia wyczyści się sama z takich czy innych przyczyn. Uwierzcie mi. Bardziej martwię się o to skąd klub znajdzie finanse na godne funkcjonowanie. Tutaj sytuacja też oczyści się w sposób naturalny z tym, że może dużo czasu upłynąć zanim podniesiemy się z kolan. Oby nie.
|