Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 14.08.2016, 22:54
Bardzo słaby spiker, koszmarna gra w 2 połowie, pilkarze nie wiedzieli co sie dzieje. Duzo sytuacji niewykorzystanych i błedy w obronie. Ten mecz to była istna patologia. 4 porazki z rzedu, nie za dobrze to wyglada. Nagle po dwoch miesiacach pilkarze zapomnieli jak sie gra w pilke. Bardzo słabo przygotował ich Wdowczyk do sezonu, kombinował z ustawieniem 3-5-2 a teraz druzynie ciezko sie przestawic na 4-2-3-1 czyli tak jak gralismy cały czas. Najwieksze nieporozumienie w tym meczu jak dla mnie to zmiana Mojty za Małeckiego, zbil mnie Wdowczyk ta zmiana. Co chciał nia osiagnac to pewnie on sam nie wie. Niech sie w koncu opamietaja
Odpowiedz cytując