Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 14.08.2016, 22:24
Cytat:
Trybuny. Ciężko mi zaakceptować zgodę z Ruchem chorzow. Ruchem przy którym nasz młyn wyglądał dziś blado. Wiadomo, dużo osób zmieniło sektor. Niektorzy odpuścili ten mecz. Ale ten 'układ' na ten moment wygląda jakbyśmy byli ich FC. Tak dzis było. Na własnym stadionie. Nienawidzę meczów zgodowych. Tak było też za czasów TKWM. Ten dzisiejszy jednak byl strasznie w....iajacy. Szczególnie w obliczu tego co się dzieje w klubie. I braku reakcji na to.
Dziwisz sie?Ruchu bylo z 2,5 tys ,a u nas skłóceni/obrażeni itd ,i połowa i tak nie byla na meczu.To musialo dzis tak wygladać.

Teraz trzeba jakos zacząć reagować na to co w klubie.Zeby wiedzieli ze WISŁA=KIBICE.Wiadomo cześć opusciła przez styuacje ze zgodami,ale oni dalej SĄ z Wisła na dobre i złe.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując