Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 14.08.2016, 22:14
fialo napisał(a):Wyświetl post
...
Piona.

Zanim zniknę z tego forum (stare konto się zawieruszyło) napiszę tylko, że mam podobne odczucia. Może poza aspektem kibicowskim (kontrowersyjny temat) napiszę, że miałem dziś podobne odczucia.

A przeżyłem te kilkanaście lat na Wiśle. Sezon w sezon karnet. Płakać się chce.

Nie odwracajcie się od Wisły w momencie kiedy ta was najbardziej potrzebuje.

Tylko Wisła!
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 14.08.2016 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując