fialo napisał(a):

Piona.
Zanim zniknę z tego forum (stare konto się zawieruszyło) napiszę tylko, że mam podobne odczucia. Może poza aspektem kibicowskim (kontrowersyjny temat) napiszę, że miałem dziś podobne odczucia.
A przeżyłem te kilkanaście lat na Wiśle. Sezon w sezon karnet. Płakać się chce.
Nie odwracajcie się od Wisły w momencie kiedy ta was najbardziej potrzebuje.
Tylko Wisła!