Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.08.2016, 22:00
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Np. co? Mają sie obrazić? Co to zmieni?
uuu to za Bednarza można było, a teraz już nie?

Ważne, że stołki przez Meresińskiego obiecane, IV liga, A klasa, I liga to już jeden ch.u.j.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 14.08.2016 o godz. 22:03.