picasso napisał(a):

|
degrengolada u nas jest ogromna...własciciel klubu o co najmniej nienajlepszej reputacji.zapaśc finansowa grajki graja piach,wynikow nei ma.no i bedąc na meczu przezyłem szok patrząc na trybuny.ja rozumiem ze nowa zgoda (nie oceniam czy dobra czy zła) ale nie może byc tak,ze gości na naszym mlynie jest wiecej niż nas.że to oni prowadzą doping.czuli sie na Reymonta jak na Cichej....kurde gdzie my jesteśmy?wydaje mi sie,że co prawda stoimy nad przepaścią ale za to zrobimy ogromny krok naprzód
|
Po dniu dzisiejszym zamiast hymnu...
https://www.youtube.com/watch?v=dB62xkejDIc
Cupiałowi z WSH udało się niemożliwe...i jeśli do Cupiała można mieć tylko żal to tak naprawdę Wisłę niszczą a właściwie zniszczyli ci którzy uważają się za jej kibiców...
Dopóki WSH nie pójdzie w rozsypkę nie wierzę w odrodzenie czegokolwiek fajnego na Reymonta. Ten syf jest tak głęboki, że nie ma nawet dna od którego możemy się odbić...