Stelio napisał(a):

|
Nie zrobią, jeśli ktoś jeszcze myśli, że SKWK reprezentuje szeroko pojęte dobro WSZYSTKICH kibiców Wisły to jest albo niespełna rozumu albo niepoprawnym optymistą... Działają tylko wtedy kiedy ich interesy są zagrożone... Przykro mi to mówić, ale Wisła to obecnie ruina, bez porównania jeszcze z chociażby 2011 rokiem... 5 lat od szczytu kibicowskiego, sportowego i marketingowego do dna i kilometra mułu... Sportowo dno, organizacyjnie dno, a jak widzi się to jak kibice są podzieleni i jak czują się opuszczeni po prostu płakać się chce... Tu potrzeba nowego świeżego rozdania, odcięcia się od patologii choćby i kosztem rozpoczęcia od 4 ligi, kogoś poważnego i inteligentnego u sterów z pomysłem i pracą u podstaw, dało się w Glasgow, dało się w Szczecinie, dało się w Gdańsku, u nas też się uda...
|
Przykre, ale chyba prawdziwe.