Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 14.08.2016, 21:21
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Tak na chłodno. Wiadomo piłkarzy mamy przeciętnych by nie powiedzieć słabych. Bo czego sie spodziewać po takim Popoviciu który jakby mógł to piłke cholowałby przez 90 minut. Nie wiem też z kim toczyliśmy boje o takie tuzy jak Pietrzak czy Mójta no ale okej bozia nie wszystkim daje talentu. Bardziej chciałem uderzyć w sprawy organizacyjne naszego klubu. Kolejka do kas biletowych przed meczem. Okej , ktoś powie to kup bilet przez internet lub kup wcześniej, dobra ale wiadomo ze przed każdym meczem tworzą się kolejki. Dlaczego na stadionie który moze pomieścić 33 tys jest 8-10 kas? Koleś chciał wejsć drzwiami wyjściowymi w strefie do środka bo chciał na kogoś czekać ten przysłowiowy janusz z andrzejem nie wpuszczali ,więc troche na nich pokrzyczał to sie przestraszyli i wpuscili, ale po co robi zamieszanie ? przy kasach nie dało sie oddychać. Juz samo to , że sie znalazło w srodku można uznać za ogromny sukces. No ale tam jeszcze 20-25 minut zeszło zanim można było dostać bilet. Kolejka przy drzwiach do środka to było pojecie względne . Cały czas sie ktoś wpycha w kolejke, małe dzieci płakały przez ten ogromny ścisk, oczywiscie ciezko jest postawic 1-2 ochroniarzy zeby to jakoś udroznili . Ja wiem ze ten przyslowiowy janusz i andrzej to mają jakąs tam grupe inwalidzką bo są tansi w utrzymaniu no ale litosci... Ludziie którzy wyrabaili kk i powinni stanąc w kolejce oczywiscie tez to mieli w dupie i zaraz po zejsciu ze schodów wchodzili w kolejke . Sprzedaż 6 biletów na numer pesel zajęła plus minus 15 minut bo pani w kasie wpisywala sobie po dwie cyferki reszte zaslaniając i jeszcze musiala trzy razy sprawdzić. Oczywiscie też wielkie oczy jedna do drugiej i skrzywione miny bo trzeba sprawnie działać. Ludzie juz naprawdę nie wytrzymywali i leciała niezla lacina. Pare osób z dziecmi na przykład tez rezygnowało , mowiąc ze to ostatni raz wiec jak my chcemy ludzi na stadion przyciągać... ludzie w strefie wisi stary Małecki na plakacie z 2011 roku I wisienka na torcie. Pani za ladą otwiera puszkę ponad minute żeby tylko sobie tipsów nie zniszczyć a ty stój jak ten baran... My jesteśmy w organizacyjnej czarnej dupie. A wiekszość narzeka gdzie są Stilicie i Meliksony . Swoją drogą na tym forum tez coraz ciezej o rzeczowe rozmowy. Na mlynie kur*a jakieś 14 letnie Dzesiki dla których najwezniejsze jest wrzucic fote na fejsa czy tego snapchata , na wyjazdach zresztą takie kwiatki też sie trafiają...Nie wiadomo kto gniazdowy. A i ten który przeważnie na wyjazdach jest i u siebie też ostatnio to nie wiadomo skąd wytrzaśniety. Był G to był szacunek a teraz? w Poznaniu na dolną trybune wchodzą tylko fanatycy chlopy , nie ma miejsca dla jakiś ufoludków. Wisło obudź sie proszę zanim bedzie za późno
Akurat organizacyjnie, to jesteśmy w czarnej dupie od kilku lat. Zawsze miałem karnet, ale w tym sezonie postanowiłem nie kupować. Pomyślałem, że zacznę kupować pojedyncze bilety. Teraz wiem, że od tego jest internet, zeby zrobić taki zakup dużo wcześniej. Dzisiaj uratowała mnie miła dziewczyna z chłopakiem, którzy mi kupili bilet. Przyjechałem o 16:40 i jak zobaczyłem kolejkę, to stwierdziłem, że ja .......e. kasę i kartę kibica dałem im o 16:50, a bilet dostałem 17:23. A byli przy drzwiach wejściowych do kas. Szkoda się ....a denerwować
Odpowiedz cytując