Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2549
Stary 14.08.2016, 21:17
picasso napisał(a):Wyświetl post
bardzo bym się cieszył gdybyśmy byli w czarnej dupie....niestety obawiam się ,że jesteśmy dużo głębiej
Jesteśmy tak głęboko w dupie, że zbliżamy się już do jamy ustnej...