Temat
:
[V KOLEJKA] WISŁA Kraków - Ruch Chorzów, 14 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline
#
45
14.08.2016, 21:06
Przecież każdy kto chodzi regularnie na Wisłę to wie. Pod każdym względem staczamy się, sięgamy dna.
Sportowo, finansowo, organizacyjnie.
Płakać się chce jak się na to wszystko patrzy.
Tak to jest jak się buduje dom bez fundamentów.
Bene Nati
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bene Nati
Znajdź inne posty napisane przez Bene Nati