Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 14.08.2016, 21:06
Przecież każdy kto chodzi regularnie na Wisłę to wie. Pod każdym względem staczamy się, sięgamy dna.
Sportowo, finansowo, organizacyjnie.

Płakać się chce jak się na to wszystko patrzy.

Tak to jest jak się buduje dom bez fundamentów.
Odpowiedz cytując