Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 14.08.2016, 20:57
Płakać mi się chcialo jak to oglądałem. Popovic jest tak beznadziejny, ze Tomek IRSAK to byl magik w poronwniu do niego. Mąka tez trageia, podaje pod nogi przeciwnika...

Jak to możliwe, że w podobnym składzie 3-4msc temu gralismy duzo lepiej?> A no inaczej nie można sądzić: BRAK WOLSKIEGO... Gość, który wiedział co robic w srodku, pchał grę do przodu, a Popovic wali do boku i na alibi, TRAGEDIA!!!!

JAuż pal szesc, ze Bogucki ma super ytuacje i sie kreci w kolo w polu karnym, ze mamy slupek z dwoch metrow ehhhhhhh Miskiewicz gra w siatkowke na linii TRAGEDIA!!! Psioczyliśmy na KIRMA, BUNOZE, to były kaleki TO kim jest Mójta, Pietrzak, DRZAZGA Kim oni są?

Z tym Stępińśkim to też... ehhh no chłopak coś tam zawsze grał, nawet strzelił i został odpalony :/

Cena 500tys euro to cena jaką kosztuje SPADEK, teraz trza wydać znacznie więcej żeby powalczyć, a mogliśmy klepnąć Wolskiego ...

Odpowiedz cytując