|
Szkoda że Pan Bogusław w 2006 roku uległ presji zawodników i zwolnił Dana Petrescu (hard work) .Z tym trenerem pewnie udałoby sie stworzyć solidny europejski zespół iawansować do upragnionej LM.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.08.2016 o godz. 21:42.
|