|
Jakość naszej linii pomocy (nie wspominając o ataku) jest na ten moment zerowa. Jedynie Mały - widać w nim ten sportowy w.... ale on po prostu nie jest w formie.
Potrzebujemy piłkarzy, którzy z miejsca wskoczą do składu i podniosą jakość gry (1-2 skrzydłowych + playmaker). Bez wzmocnień grozi nam po prostu spadek, sportowo jesteśmy w głębokiej dupie.
|